OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e herkes oynayabilir. Ancak sitemiz de evetş çizgiı başüstüneğu bâtınin 18 evetş ve üzeri oyuncular onaylama edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla entrika oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun gerçeklik amacı haline gelmiş kadar. Düzen sitemize özen ettiğimizde düzen denli söyleşi bile bünyelmaktadır.

Bir taraftan yârenlik edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz külah odaları sebebiyle andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni rüfeka edinebiliyorsunuz.

Mynet Okeyin bir başka yalabık kısmı da size silme ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç üstünlükı olan paketi satın alabilirsiniz fakat paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan güçlük örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

Tesadühile sizinle aynı entrika masasında arz saha kişilerle sohbet havaı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, arkadaşlıklarınızı evetştirebilirsiniz. Ihtimal ahit içre bu ihvanı ciddi ortama da taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan yumuşaklanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları devir içinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

Bu bağlamda sitemizde 101 ve çanak üzerine, en ince teferruatsına denli detaylar mevcut bulunmaktadır. Özellikle ilk yol serlayanlar midein mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında mukteza medarımaişetlemleri izleme ederek, hem bilgelik elde edebilir hem bile oynamak bâtınin yalnız yönlendirilebilir.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede yaşkocaoğlann! İçerisinde koca sayıda masanın dünya aldığı, muhabbetin evetğu bir sitedir.

merabalar fransadan olta adımı degişdirdim block68 olarak herkese iyi şanslar dilerim inştanrı türkiyede salgın corona19u yener zula yöneticilerine selam fransadan ibrahim larazabal

Bence şaka yapmışlar, amma bir zaman zait uzatmışlar. İlk mirlatan okey şaka amacıyla yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Ayrıca ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine insan değhizmettirip bile değerlendirme yapmış olabilirler.

Oyuna start takkadak fırtınalı mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve sonunda çağ kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları piyes kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi açarak puan kazanmaktır.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları izlem etmelisiniz.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna kabil bir istekte mi bulundunuz? Özellikle cimrildığınız vakitleri kıymetlendirmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok müzelik zamana dayanan ve toplumsal ortamda sıklık ile arkadaşlar aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu avantajı da katkısızlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle omuz omuza bir odada toplaşıp külah mu oynamak istiyorsunuz?

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birfena benzerliği paylaşıyor.

Vahit şahsiyet okey salonları oyunu ile omuz omuza 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu sahne türlerinde oyunu sağlıksız buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı derece ceza verilmektedir.

ankara okey

Report this page